Kojce dla cieląt


Nasze kojce dla cieląt zaprojektowane są do użytku w pomieszczeniach krytych. Kojec tworzy ogniowo ocynkowana stalowa konstrukcja i odporna na wilgoć sklejka szalunkowa o grubości 12 mm, co zapewnia długoletnią eksploatację tak zaprojektowanego kojca. Dodatkowo, kojec wypełnia podłoga, która zrobiona jest z drewna dębowego. Opcjonalnie można zastosować podłogę plastikową za dodatkową opłatą. Kojec stanowi stabilna konstrukcja, która może być dodatkowo przykręcona do podłogi. Co więcej, kojce wyposażono w regulowane wysokościowo uchwyty na pojemniki na paszę i poidła, paśniki, oraz otwierane drzwi umożliwiające łatwy dostęp do cieląt. Kojce można łatwo układać w szereg w zależności od potrzeb. Nasze kojce zaprojektowane są tak, by spełniały wymagania dotyczące dobrostanu i ochrony zwierząt gospodarskich. Mają one na celu poprawienie warunków higieniczno-bytowych cieląt, oraz zapewnić im zdrowy rozwój. Standardowe wymiary naszych kojców to 1 x 1,5 x 1,3 m. Istnieje możliwość dostosowania wymiarów do potrzeb klienta.


kojec dla cieląt kojec dla cieląt


kojec dla cieląt kojec dla cieląt

Dodatkowo oferujemy naszym klientom zaprojektowanie i wykonanie wewnętrznych kojców grupowych dla starszych cielątek pod indywidualne zamówienie zgodnie z wymiarami i życzeniami ustalonymi przez klienta.

kojec dla cieląt kojec dla cieląt
Jeśli masz jakieś pytania wyślij do nas e-mail.
DO GÓRY PRODUKTYObecnie poszukujemy dilerów do sprzedaży naszych produktów w Polsce. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.


fundusz