Kojce dla cieląt


W naszym zakresie produktów oferujemy klientom indywidualne kojce dla cieląt, które są zaprojektowane do użytku zewnętrznego. Kojce tworzy mocna, wytrzymała, ocynkowana ogniowo konstrukcja stalowa, która jest podzielona na dwa lub cztery indywidualne kojce, każdy o przestrzeni wewnętrznej 1,5 m2 . Elementy stalowe wypełnia wodoodporna sklejka szalunkowa. Podłoga jest wykonana z drewna dębowego lub na życzenie klienta może być wykonana z wytrzymałego metalu oblanego plastikiem. Tył i boki kojca są zabudowane w taki sposób, aby unikać przeciągu. Frontowe drzwi są wyposażone w dwa metalowe uchwyty i uchwyt na wiadro z mlekiem. Cała struktura jest zadaszona blachą trapezową z powłoką antykondensacyjną, która jest odpowiednio wydłużona, aby przykryć wiadra z jedzeniem i ułatwić pracę w czasie deszczowych dni. Takie kojce można łatwo transportować za pomocą widlaka z przodu lub tyłu kojca. Zadaszane kojce można nabyć w kombinacjach składających się z 1,2,3 lub 4 indywidualnych boksów. Nasze kojce zaprojektowane są tak, by spełniały wymagania dotyczące dobrostanu i ochrony zwierząt gospodarskich. Mają one na celu poprawienie warunków higieniczno-bytowych cieląt, oraz zapewnić im zdrowy rozwój. Światło dzienne oraz chów na świeżym powietrzu gwarantuje cielakom optymalny start w dorosłe życie.


kojec dla cieląt
kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt kojec dla cieląt


Jeśli masz jakieś pytania wyślij do nas e-mail.
DO GÓRY PRODUKTYObecnie poszukujemy dilerów do sprzedaży naszych produktów w Polsce. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.


fundusz