Panele wygrodzeniowe


Wkrótce zostanie uruchomiona produkcja paneli wygrodzeniowych dla bydła, cieląt, owiec, świń, oraz koni, które zaprojektowane są tak by wytrzymały długie lata użytkowania. Panel tworzy wytrzymała i bezpieczna dla zwierząt konstrukcja stalowa, którą łatwo można przenosić oraz łączyć ze sobą w wielorakie konfiguracje, i w ten sposób tworzyć zagrody dla zwierząt. Panel składa się z mocnych owalnych rur, z dodatkowym pionowym wzmocnieniem na środku, który zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Panele są cynkowane ogniowo dla uzyskania maksymalnej odporności na korozję, co przekłada się na ich długoletnie użytkowanie. Panele bardzo łatwo się montuje i rozmontowuje. Łączone są one za pomocą łańcuchów. Dodatkowo, do paneli użyto słupów stabilizujących, których podstawy mogą zostać przytwierdzone do podłoża za pomocą 4 śrub mocujących. Panele nadają się świetnie na wydzielanie terenu dla bydła lub owiec na pastwiskach, odgradzanie cieląt, na wybiegi i ogrodzenia dla koni, korytarze przepędowe i wiele innych zastosowań wygrodzeniowych. Wymiary dostosowujemy do potrzeb klienta.


panele wygrodzeniowe panele wygrodzeniowe panele wygrodzeniowe panele wygrodzeniowe panele wygrodzeniowe panele wygrodzeniowe


panele wygrodzeniowe

Jeśli masz jakieś pytania wyślij do nas e-mail.
DO GÓRY PRODUKTYObecnie poszukujemy dilerów do sprzedaży naszych produktów w Polsce. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.


fundusz