Aktualności


 • 19.05.2016

  Informacja o wyborze oferty na dostawę giętarki trójrolkowej

  giętarka trójrolkowa

  Informacja o wyborze oferty na dostawę frezarki uniwersalnej

  frezarka uniwersalna

 • 09.05.2016

  Zapraszamy do składania ofert na dostawę giętarki trójrolkowej

  Ogłoszenie - giętarka trójrolkowa

  Zapraszamy do składania ofert na dostawę frezarki uniwersalnej

  Ogłoszenie - frezarka uniwersalna

 • Grudzień-2013
 • Październik-2013

  Obecnie realizowane projekty

  SwissContribution

  Tytuł projektu

  Rozwój Zakładów Metalowych w Przysiekach Sp. z o. o. w oparciu o rynki zagraniczne

  Źródło finansowania projektu

  Fundusz Promocji Lokalnego Eksportu Szwajcarsko - Polski Program Współpracy Projekt pn. "Alpejsko - Karpacki Most Współpracy", Działanie 5 Fundusze Grantowe.

  Przedmiot projektu

  Przedmiotem projektu jest zakup elektromechanicznej giętarki trzpieniowej w celu wprowadzania nowej gamy produktów, a także modernizowania dotychczasowej produkcji. Przedmiotem projektu są także spotkania z zagranicznymi partnerami handlowymi w celu podpisania umów o współpracy handlowej a także opracowanie strategii wprowadzania nowych produktów na rynki docelowe.

  Cel główny projektu

  Głównym celem projektu jest umocnienie pozycji oraz rozwój firmy Zakłady Metalowe w Przysiekach Sp. z o.o. poprzez wejście na dotychczasowe jak i nowe rynki zbytu z zmodernizowanymi i nowymi produktami, a także wzrost przychodów firmy z tytułu eksportu.

  Okres realizacji projektu

  01.07.2013 – 31.03.2014

  Kwota dofinansowania

  29 422,95 CHF

  Spodziewana korzyści z realizacji projektu

  Wynikiem realizacji projektu będzie aktywizacja procesów gospodarczych związanych z międzynarodową wymianą gospodarczą przedsiębiorstwa. Wdrożenie projektu pozwoli przedsiębiorcy wprowadzać ulepszone zmiany w dotychczasowej produkcji, a także tworzyć nowe wyroby, które przyniosą przedsiębiorcy finansowe korzyści, a także rozwój firmy.

  www.programszwajcarski.gov.pl

  www.swiss-contribution.admin.ch/poland

  www.alp-carp.com


  SwissContribution

  Zapytanie ofertowe NR 1

  ogłoszenie do gminy

  Ogłoszenie do gminy

  zapytanie ofertowe nr 1

  Zapytanie ofertowe NR 1 na elektromechaniczną giętarkę trzpieniową.

  Formularz do zapytania NR 1.


  SwissContribution

  Zapytanie ofertowe NR 2

  zapytanie ofertowe nr 2

  Zapytanie ofertowe NR 2 na materiały promocyjne.

  Formularz do zapytania NR 2.

 • Lipiec-2010

  Miesiąc ten rozpoczęliśmy wyprawą na XXXIII Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO – TECH, które miały miejsce w dniach 03-04 w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Jest to największa wystawa rolnicza na Kujawach i Pomorzu.

  minikowo 2010

 • Czerwiec-2010

  W dniach 11-13 odbyła się VII edycja wystawy OPOLAGRA 2010 oraz III Wojewódzka Wystawa Bydła Mlecznego. My także braliśmy w niej udział. Miejsce wystawy: lotnisko w Kamieniu Śląskim k/Opola (gmina Gogolin).

  opolagra 2010  W dniach 19-20 przebywaliśmy w Starym Polu k/Malborka gdzie odbyły się XVII Żuławskie Targi Rolne oraz XI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

  stare pole  W dniach 25-27 uczestniczyliśmy w XVII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dniach z Doradztwem Rolniczym – AGROARENA, która miała miejsce w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

 • Luty-2010

  W dniach 26-28 nasza firma brała udział w X Międzynarodowych Targach FERMA BYDŁA, które miały miejsce w Hali Arena w Poznaniu.

  Udział w Targach wzięło blisko 160 firm, przedstawicieli prasy rolniczej oraz związków i instytucji branżowych. Targom towarzyszyły konferencje naukowe oraz przyznawanie nagród. Mieliśmy zaszczyt otrzymania nagród „ZŁOTY MEDAL” i „Znak NOWOŚĆ”, którymi nagrodzono najlepsze i najnowsze produkty w branży hodowlanej. Można je zobaczyć na naszej stronie w zakładce nagrody. Podczas X Międzynarodowych Targów FERMA BYDŁA łącznie nagrodzono 54 firmy, którym przyznano 43 „Złote Medale” i 49 „Znaków Nowość”.

  ferma bydła 2010

Obecnie poszukujemy dilerów do sprzedaży naszych produktów w Polsce. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt.


fundusz